slider
صفحه اصلیdividerاکو دی ام
اکو دی ام
اکو دی ام

داستان اکودی‌ام از اونجایی شروع شد که تیم رسانه ما در اکوموتیو با مخاطبایی مواجه شد که درخواست خدمات محتوایی داشتن و می‌خواستن از تجربه‌ای که ما در حوزه تولید محتوا کسب کرده بودیم استفاده کنن. کم‌کم اعتماد مخاطب‌ها به ما افزایش پیدا کرد و حالا با مشتری‌ها روبرو بودیم. از طرفی اعتبار خوبی به دست آوردیم و تونستیم با افراد متخصص و حرفه‌ای ارتباط برقرار کنیم، برای همین تصمیم گرفتیم برای ایجاد یک سرویس متمرکز بر ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ اقدام کنیم و این شد که اکودی‌ام متولد شد.


تیم ما به‌صورت تخصصی در حوزه تولید محتوا فعالیت می‌کنه اونم با انواع فرمت‌ها مثل ویدئو و انیمیشن، متن و مقاله تخصصی، پادکست‌های صوتی و برای دیده‌شدن این محتوا از افراد باتجربه استفاده می‌کنه تا محتوا و کسب‌وکار شما بهتر دیده بشه.


هدف ما از ایجاد اکودی‌ام اینه که با تغییر روند کسب‌وکار شما، یک رشد چشمگیر برای شما ایجاد کنیم و باعث رونق تجارت شما بشیم. برای همین، در کنار خدمات محتوایی، خدمات تبلیغاتی مثل گوگل ادز و طراحی کمپین و … هم در لیست خدمات ما موجود هست تا برای رشدتون از کلکسیون ابزارهای بازاریابی با بهترین کیفیت بهره‌مند بشین.

slider
© تمامی حقوق برای ایران تک لب محفوظ است . 1402