slider
ورود به دوره های سرمایه گذاری ایران تک لب

ایران تک لب هم اکنون فرم استارت آپ ها برای ورود به ششمین دوره سرمایه گذاری بذری را میپذیرد.

برای ورود به این دوره، فرم ورود به ششمین دوره سرمایه گذاری بذری ایران تک لب را نهایتا تا ساعت 9 شب 30 اردیبهشت ماه 1400 تکمیل و ارسال کنید.

با توجه به شرایط کرونا، اولین جلسه سرمایه گذاری به صورت مکالمه تصویری برگزار خواهد شد.

 

1- استارت آپ هایی که فــرم ورود به دوره سرمایه گذاری خود را زودتر تکمیل کنند مزیت کوچکی نسبت به سایرین دارند از این جهت که در الویت ارزیابی قرار خواهند گرفت و جلسه سرمایه گذاری این تیم ها زودتر برگزار خواهد شد.

2- تیم سرمایه گذاری ایران تک لب نهایتا تا تاریخ 15 خرداد ماه با تیم های منتخب تماس خواهد گرفت و اولین جلسه سرمایه گذاری را با بنیانگذاران تنظیم خواهد کرد. در اولین جلسه نیازی به ارائه پرزنتیشن نیست و در این جلسه فقط تیم سرمایه گذاری میخواهد با اعضای تیم، استارت آپ شما و ایده هایی که برای آینده دارید آشنا شود.

3- درصورتی که استارت آپ شما در جلسه ارزیابی مورد تائید قرار بگیرد، تیم سرمایه گذاری ایران تک لب نهایتا تا 10 روز بعد یک جلسه حضوری برای بررسی اطلاعات تکمیلی با شما برگزار خواهد کرد. میتوانید در این جلسه pitch deck خود را نیز ارائه دهید.

4- بعد از جلسه حضوری، طی 5 تا 10 روز نتیجه/پیشنهاد سرمایه گذاری ایران تک لب را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد. از اولین جلسه تا زمانی که بدانید آیا قطعا میتوانید از ایران تک لب جذب سرمایه کنید نهایتا 20 روز طول میکشد.

5- درصورت تفاهم طرفین، بعد از عقد قرارداد سرمایه گذاری و انجام مراحل حقوقی، یک جلسه برنامه ریزی خواهیم داشت که طی آن نحوه تزریق سرمایه، برنامه توسعه محصول و برنامه توسعه کسب و کار شما را با توافق طرفین نهایی خواهیم کرد.

6- استارت آپ هایی که فرم ورود به دوره را کـــامـــل تکمیل نمی کنند شانس بسیار کمی برای دریافت سرمایه دارند. دلیل این موضوع این است که سعی داریم روی استارت آپ هایی سرمایه گذاری کنیم که برای جذب سرمایه و راه اندازی استارت آپ خود مصمم و جدی باشند. تجربه به ما نشان داده اگر بنیانگذاری حوصله تکمیل فرم ورود به دوره را ندارد، احتمالا حوصله خیلی از مشکلاتی که راه اندازی استارت آپ به همراه دارد را نیز نخواهد داشت.

ما روی تیم های خوب سرمایه گذاری میکنیم

عزم و استقامت 
انعطاف و نوآوری
رفاقت همبنیانگذاران
slider
© تمامی حقوق برای ایران تک لب محفوظ است . 1399