slider
صفحه اصلیdividerآرشیو اخبار
آرشیو اخبار
نام گروه : 

جذب سرمایه دومین قسمت سخت برای شروع یک استارتاپ است. سخت ترین قسمت ایجاد یک استارت آپ موفق در واقع ساخت چیزی است که مردم آن را بخواهند.

شاید بهترین کاری که میتوانید در این دوران سخت اقتصادی بکنید، حرکت رو به جلو و راه اندازی کسب و کاری است که به واقع مشکلات مشتریان خود را برطرف و برای آنها خلق ارزش میکند. که البته این تنها راه موفقیت در بازار پررقابت کسب و کار است. 

 

ما معتقدیم مهمترین قسمت کارمان همفکری و مشاوره دادن به شماست. حتی مهمتر از سرمایه ای که در اختیارتان قرار میدهیم، یا شرکای تجاری که شما را به آنها معرفی میکنیم. برای همین تصمیم گرفتیم در مورد موضوعاتی که فکر میکنیم ممکن است به علاقه مندان به استارت آپ ها کمک کنند بنویسیم. پس، از ایده شروع میکنیم.

باید اعتراف کنیم که قبل از شروع به این کار، فکر میکردیم مهمترین خصوصیت، هوش بنیان گذار باشد. اما تجربه ی سرمایه گذاری روی چند استارت آپ به ما ثابت کرد که اینطور نیست. قاعدتا هیچ کس نمیخواهد بنیان گذاران کم هوش باشند اما در واقع مهمترین عامل تعیین کننده موفقیت یا شکست یک تیم، میزان عزم و استقامت بنیان گذاران آن است

واقعیت این است که تیم های متوسط نمی توانند شرکت های فوق العاده بسازند! این را به تجربه (بخوانید "شکست خوردن") دیده ایم و به همین دلیل در آزمایشگاه تکنولوژی ایران یکی از مواردی که به آن توجه ویژه ای می کنیم، توانایی و همبستگی تیم بنیان گذاران است.

تعداد آیتم در صفحه :
slider
© تمامی حقوق برای ایران تک لب محفوظ است . 1399